0546 957 58 88
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ankara Elektrik Servisi

21 Mayıs 2017
810 kez görüntülendi
Ankara Elektrik Servisi

ANKARA ELEKTRİK SERVİSİ

Ankara Elektrik Servisi olarak Ev , İşyeri , Villa gibi işletmeleriniz yada evlerinizdeki arızalarınızı Haktanır Elektronik olarak gideriyoruz. Evlerinizdeki Prizler, Duyular, Elektrik tesisatları , Panolar, Sigortalar , Telefon hattı , İnternet arızaları kablo hat çekme, Bina dışı telefon tesisatı gibi işlerinizi Haktanır Elektronik olarak gideriyoruz.

Ankara Elektrik Servisi

Ankara Elektrik Servisi

EVİMİN SİGORTASI ATIYOR NE YAPMALIYIM ?

Evinizin sigortası sürekli atıyorsa ve evinizde kaçak akım rolesi mevcut ise evinizde biryerde kablolarda birleşme mevcut olduğundan ( erime ) şase yapıyor yada kablolardan biri yada birkaçı birbirine değdiği için yangına sebebiyet vermemek için eviniz yada işyeri konutlarınızdaki kaçak akım rolesi devreye girerek evinizin sigortasını attırmaktadır. Bu durumlarda sigortayı fazla kaldırıp zorlamadan bizi aramanız olacaktır. Ankara Elektrik Servisi olarak Konusunda deneyimli arkadaşlarımız evinizde arıza tesbiti yaptıktan sonra evinizdeki arızayı sizlere söyleyerek en kısa sürede çözüm sunacaklardır.

EVİMİN AMPÜLÜ SÜREKLİ PATLIYOR

Evinizin ampülleri sürekli patlıyor ise bunun birkaç sebebi olabilir öncelikle kullanolan duyunun sağlamlığı ve kalitesi , kullandığınız ampülün kalitesi ve tükettiği watt ‘a bağlı olarak ısınma yada kısa devre yapmasından kaynaklı olabilir. Ankara Elektrik Servisi olarak Ankara’nın tüm bölgelerindeki arızalarınızda sizlere yardımcı oluyoruz.

EVİMİN ELEKTRİK FATURASI ÇOK GELİYOR NE YAPMALIYIM?

Evinizin elektrik faturalarının kabarık gelmesinin en büyük sebeplerinden birisi evinizde kullandığınız ampüllerin hem yetersiz aydınlatması ve dolayısı ile birkaç ampülü yakmanız ve bu yaktığınız ampüllerin watt’ları çok önemlidir. Enerji tasarruflu bir ampül ile normal 100 lük ampül arasında gerçekten çok ciddi tüketim mevcuttur. Bir örnek vermek gerekirse 3 watlık bir led ampül ile 100 watt lık bir ampül arasında 20 kat’dan fazla fark vardır. Salonunuzda yakacağınız 100 wattlık eski tip ampüller örneğin sabaha kadar 1 tl yaktığını düşünün 7 watlık yüksek kapasiteli led ampülü sabaha kadar yakmanız belki size 0,20 kuruş’a takabül edecektir. Normal ampüllere göre %300- %500 enerji tasarrufu sağlayacağınıza emin olabilirsiniz. Wc ler, Mutfak, Odalarınız, Salon gibi yerler hem daha aydınlık ve net olacak hem gözünüzü yormayacak hemde enerji tasarrufu edeceksiniz.

BİNAMIN DIŞ CEPHE AYDINLATMASI FATURASI ÇOK GELİYOR

Binanızda , işyerleriniz’de kullanılan eski tip aydınlatmalar ayda örneğin 50-60 tl bir fatura yansıttığını düşünelim. Bu eski tip sistemlerinizi 50 Watt’lık bir led aydınlatma sistemi ile değiştirdiğinizde maliyetin %300 – %500 düştüğünü göreceksiniz ve tam aksine eskisine oranla %300 görüntü ve netliğin arttığını daha aydınlık ve daha uzun ömürlü olduğunu göreceksiniz normal aydınlatmalar 3-5 ayda bozulurken led aydınlatmalar 2-3 yıl garantilidir. Birebir değişim garantileri mevcuttur ve kolay kolay arıza vermezler. Maliyetleri çok düşüktür belkide normal 3-5 ayda değiştirdiğiniz aydınlatma sistemlerinden daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Ayrıca şöyle düşünün ayda 3 girişli bir binanız var ve her girişi 50 tl fatura geldiğini düşünün 3 x 50 = 150 tl her ay ödüyorsunuz örneğin led sistemin geçtiğinzide 20 tl fatur geldiğini düşünün 20×3 = 60 tl fatura ödedinizi düşünün bu tasarrufla bile bu işin maliyetini 5 ayda amorti edersiniz. Evinize , binanıza led aydınlatma sistemi döşemek için mutlaka bizi aramadan karar vermeyiniz.

İNTERNETİMDE  SÜREKLİ KOPMA PROBLEMİ YAŞIYORUM

Hangi internet servis sağlayıcısına geçerseniz geçin en kötüsünden en iyisine de geçseniz eğer binanızdaki trafodan gelen internet tesisatı eski kablo bakır kablo ise ve ince kablo ise  muhtemelen yalın internet vs kullanıyorsanız fiber , VDSL tarzı internetler malesef eski yapı desteklemez bunun için cap5 kablo hattı çekilerek trafodan evinize kadar yeni tesisat çektirmeniz gerekmektedir ortalama 50 ile 70 tl civarında bir masraf ile bu sorunu halledebilirsiniz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Kablo değiştiğinde internetinizdeki kopma problemleri gidecektir. Eğer kablo değiştirdiğiniz halde halen arıza devam ediyorsa ilgili servis sağlayıcısını arayıp port değişikliği talebinde bulunmalısınız eğer halen port değiştirdiğiniz halde kopma yaşıyorsanız modem kurulumu sıfırdan yapıp tekrar denemelisiniz arıza halen devam ediyor ise örneğin hızınız 20mbit ise bunun 16 yada 12 de sabitlettirip denemelisiniz arızanız düzeldiyse altyapınız bu kadar yüksek hattı desteklemiyor demektir desteklediği en yüksek hızı bulana kadar müşteri hizmetleri ile iletişimde olup stabil çalışan hızınızı tesbit edene kadar aşağı yukarı oynamalar ile deneme yanılma usulü hızınızı sabitlettirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Ustayı Ara Hemen Gelsin