0546 957 58 88
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çanak Anten Kurulumu Servisi Ankara

21 Mayıs 2017
1 kez görüntülendi
Çanak Anten Kurulumu Servisi Ankara

ÇANAK ANTEN KURULUMU SERVİSİ

Çanak anten kurulumu servisi olarak ankara ufuktepe ‘de Haktanır Elektronik firması olarak çanak anten kurulumu servisi olarak ortalama 7-8 yıllık tecrübemiz ile ankara’nın tüm bölgelerinde aktif olarak servis hizmeti vermekteyiz. Profesyonel sinyal bulucu cihazlarımız ve merkezi sistem arızalarınızı tesbit etmek için gerekli donanım ekipmanlarına sahip olan ve yılların tecrübesi ile el pratikliği ile sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmekten mutluluk duyarız.

Çanak Anten Kurulumu Servisi

Çanak Anten Kurulumu Servisi

ÇANAK ANTEN SERVİS ÜCRETİ NE KADAR ?

Çanak anten servis ücreti yapılan işe göre değişmektedir. Balkon’a çanak kurulacaksa 50 çatıya kurulacaksa 70 tl ‘ ye çanaklarınızı kurup sizlere teslim ediyoruz. Eğer hazır kurulu bir sisteminiz var ise sadece ayar yaptıracaksanız 40 TL ‘ ye çanak anteninizi ayarlıyoruz. Sıfırdan tesisat çekilecekse çekilen metreye göre kablo ücreti ek olarak alınmaktadır. Servis ücretimiz yukarıda belirttiğimiz tutarlardır. Eğer malzemeniz yok ise telefon ile bizlere bildirmeniz yeterli bizler sizler için gerekli olan tüm ekipmanları sağlamaktayız.

ÇANAK ANTEN ARIZASI NEDEN OLUŞUR?

Çanak antenleriniz genelde kullanılan malzemenin kalitesine göre yıl içerisinde arızalanabilmektedir. Çin malı kalitesiz elembiler sürekli arızalanmaktadır. Elembi arızalandığında oksitlendiğinde cihazınıza görüntü vermez. Ortalama kaliteli bir elembi fiyatı 15 -20 tl arası değişmektedir. Onun haricinde arızalar genelde şiddetli rüzgar ve olumsuz hava şartları çanak antenin yerinden oynaması sonucu oluşmaktadır. Bu tür arızalarda servis ücretleri 40 TL’dir. Konusunda uzman arkadaşlarımız profesyonel sinyal bulucu cihazını takarak eviniz için en uygun sinyali yakaladıktan sonra çanak anteninizi sabitler ve sizler için tv ‘nizin ayarını yapar sizlere çalışır şekilde teslim eder ve müşteri memnun kalır. Bizim kullandığımız ürünler kaliteli ürünlerdir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. ömer turhan dedi ki:

    Merhaba ben ömer murat bey evime bi tv aparatı ile birlikte çanak anten ayarı yapılması gerekiyor ankara altındağ’dayız gelebilirmisiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Ustayı Ara Hemen Gelsin
ankara web tasarım ankara amortisör tamircisi