0546 957 58 88
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çankaya Güvenlik Kamera Servisi

06 Ağustos 2017
1 kez görüntülendi
Çankaya Güvenlik Kamera Servisi

Çankaya Güvenlik Kamera Servisi

Çankaya güvenlik kamera servisi hizmetleri olarak Ankara Çankaya ‘ da hizmet vermekteyiz. Çankaya da mevcut olan kameralarınızda ki arızalar Haktanır Elektronik ile çözüm sağlanmaktadır. Güvenlik sektöründe arıza tesbit edebilmek , onarabilmek profesyonellik gerektiren bir iştir. En ufak bir hata malesef geçmişe dönük kayıtları almak istediğinizde sizlere zorluk çıkartabilir. Bu yüzden kamera montajını en iyi şekilde yaptırmanız arızalarınızı tam ve net olarak kontrol ettirmelisiniz. Periyodik olarak kameraların bakımlarını yaptırmalısınız. Görüntüleri net ve hd kalitesinde alabilmek için Full hd ip kameralar kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

çankaya güvenlik kamera servisi

çankaya güvenlik kamera servisi

Çankaya Full Hd Güvenlik Kamerası Fiyatları

Full hd ip kamera fiyatları 1.3 mpixel ip kameralar kullanıyoruz ortalama 1500 ile 2500 TL arasında kullanacağınız mekanın uzunluğu , kullanacağınız kameraların kalitesine göre fiyatlar değişmektedir. Ortalama 4 adet güvenlik kamerası , kayıt cihazı ve kablo kurulum herşey dahil , 1500 tl ile 2000 tl arasında kurulmaktadır. Fakat ekstra işçilikler kablo mesafesinin uzun olması gibi çevre faktörleri montaj işçiliğini zorlaştırmakta ve görüntü kaybına sebep olduğundan ekstra işçilik gerekerek ek bağlantılar yapılmakta ve ek kanal kabloları kullanılmaktadır.  Aşağıda monitör de gördüğünüz üzere net bir görüntü çok önemlidir. Akşam vakti bile olsa gelen aracın plakasını görebilmek içindeki insanları, cisimleri seçebilmek güvenlik açısından çok önemlidir. Eski analog kameralar ışığa karşı duyarsız gelince parlayan kameralar artık günümüzde kullanılmamaktadır. Yerini ip hd kameralar yer almaktadır.

çankaya güvenlik kamera servisi

çankaya güvenlik kamera servisi

İp Kamera Faydaları Nelerdir? 

İp kamera faydaları arasında sizlere çankaya güvenlik kamera servisi olarak önerimiz ip kamera tercih etmeniz yönündedir. İp kameralar pc den izlenebildiği gibi internete açık ortamlarda programını kurarak mobil telefonlarınızdan gittiğiniz her bölgede izleme imkanı sunmaktadır. Örneğin dışarı çıktınız evinize komple kamera döşettiniz dışarı çıktınız örneğin mutfakta çay içiyordunuz tam işe gidiyorsunuz yolu yarıladınız tüh acaba evimde tüpü açıkmı bıraktım altını söndürdüm mü gibi korktuğunuz durumlarda geri dönmek yerine mobilden kameraya bağlanarak anında görüntü alıp zoom yaparak çayı kapatıp kapatmadığınızı netleştirerek ona göre gidebilirsiniz bu yukarıda verdiğim örnek aslında basit bir örnek olsa da günlük hayatta hepimizin yaptığı hatalardan birisidir. Evimize hırsızlık alarmı , yangın alarmı, doğalgaz kaçak alarmı  gibi alarmlarıda Haktanır Elektronik olarak ek maliyetle dilerseniz sizere de kurabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Ustayı Ara Hemen Gelsin
ankara web tasarım ankara amortisör tamircisi
keçiören elektrikçi mamak elektrikçi ankara priz tamiri ankara asfalt firmaları elektrik tamircisi ankara avukat cankaya elektrikçi aydınlıkevler elektrikçi ankara uydu servisi ankara diafon servisi