0546 957 58 88
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çankaya Uydu Tamiri

05 Ağustos 2017
1 kez görüntülendi
Çankaya Uydu Tamiri

ÇANKAYA UYDU TAMİRİ

Çankaya uydu tamiri olarak Haktanır Elektronik Uydu Çanak Servisi 7-24 hizmet sağlamaktadır. Ankara’nın tüm semtlerinde servis noktamız mevcut olup bir telefon ile anında sizlere hizmet sağlamaktayız. Uydu arızalarınız , çanak arızalarınız , kablo arızalarınız , kanal frekans ayarlarınızı alanında uzman kadromuz ile anında sizlere hizmet vermekteyiz. Altındağ merkez konumlu işyerimiz ankaranın tüm bölgelerine merkez olup ortalama 30 dk içerisinde servis imkanı ile sizlere hizmet sağlamaktayız.

Çankaya Uydu Arızası ( Çankaya uydu tamiri )

Çankaya ‘ da özellikle hava koşullarından dolayı dikmen , çankaya , incek bölgelerinin havalarının biraz iklim koşulları daha sert olduğundan rüzgarın etkisi ile çanak anten dönebilmekte LNB cihazı arızalanabilmektedir. Kablolar kopabilmekte arıza oluşabilmektedir. Arızaların sebebi sadece dış etkenden kaynaklı olmayabilir, bazen bir elektrik arızası , bazen üstüne herhangi düşen bir cisim , yada çanak antenin montaj yapıldığı bölge olarak mahalle arasında kolay erişebilecek bir noktada ise sokak da oyun oynayan gençlerin oynadığı futlbol topunun gelmesi bile çanak anteninizi etkilemektedir. Çoğu zamanlar ise bilinçsiz işi bilmeyen uyducuların frekansı tam net yakalamadan gelişi güzel çanak anteni kurmasından kaynaklanmaktadır. Çankaya Uydu Tamiri olarak arızalarınızı en kısa sürede müdahale etme imkanımız bulunmaktadır.

Çanak Anten Arızası Nasıl Giderilir 

Çanak anten arızası gidermek için öncelikle arızanın neden kaynaklandığını tesbit etmek gerekir örneğin sürekli her rüzgarda çanak anteniniz bozuluyorsa öncelikle antenin montaj edildiği nokta değiştirilir farklı bir noktaya bağlanılır farklı noktadan daha az rüzgar alabilecek bir nokta belirlenir ve tekrar montaj yapılır. Kimi arızalar kablodan kimi arızalar cisimlerin düşmesi çarpması gibi faktörlerden oluşmaktadır Öncelikle sürekli arızalanıyorsa ilgili arızayı tesbit edip onarmak gerekir. Normal şartlarda sağlam bir çanak anten 5-10 yıl bozulmadan çalışmaktadır. Olumsuz hava şartları yağmur, dolu , fırtına gibi sebepler dışında kolay kolay bozulmazlar. Çevre faktörüne de kimsenin yapabileceği pek de birşey yok malesef nasıl yolda sele kapılıp giden araçlar biz çözüm bulamıyorsa bunada yapabileceğimiz pek birşey yoktur.

Çanak Anten Arızası Giderme Fiyatları Ne Kadardır?

Çanak anten arızaları çok fazla maliyetli birşey değildir. 40 ile 60 tl arasında mekana ve kullanılacak cihaza , kat edilen mesafeye göre değişmektedir. Ortalama 40 ile 60 tl arasında servis ücreti almaktayız. Fiyat olarak gerçekten çok cazip fiyatlar ile siz değerli müşterilerimizi kaybetmek yerine kazanmayı tercih ediyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. fahri yalçınkaya dedi ki:

    merhaba murat bey çankaya birlik mahallesindeki binamızın merkezi sistem uydu arızasını aynı gün içerisinde giderip çok uygun fiyata yaptığınız için teşekkür ederiz artık bir arıza olduğunda mutlaka sizin ile iletişime geçeceğim teşekkür ederim

    Fahri Yalçınkaya

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Ustayı Ara Hemen Gelsin