0546 957 58 88
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Keçiören Çanak Anten Montaj

08 Haziran 2017
2 kez görüntülendi
Keçiören Çanak Anten Montaj

Keçiören Çanak Anten Montaj

Keçiören çanak anten montaj’ı profesyonellik gerektiren bir iştir. Çatıya çıkmak , balkondan bağlantı yapmak gerçekten çok zor ve dikkat gerektiren bir iştir. Her şey den önce bu işi firma olmayan birine yaptırdığınızda örneğin ; Bir çanak anten taktırdınız. Takan eleman herhangi bir firma sahibi değil sizde bir işverensiniz dolayısı ile o kişiden sorumlusunuz. O çalışan eleman ordan düşse , SSK’sı olmasa başınıza bela olur o yüzden bu işi yaptırırken bizim gibi firma olmayan Bağkur’u , SSK ‘sı olmayan kişilere lütfen iş yaptırmayınız. Ülkemizde her geçen yıl iş kazaları meydana gelmektedir.

Keçiören Çanak Anten Montajı Fiyatları

Keçiören çanak anten montajı bölgemizde servisimiz olduğu için 40 TL ‘ ye yapmaktayız. Çekilen bölgenin kablosu eğer yeterli gelmiyorsa ek ücret uygulanmaktadır. Çatı ve Balkon’a göre fiyatlar değişmektedir. Çatıya montaj isterseniz 60 TL ‘ den başlayan fiyatlar ile çanak anteninizi montajlıyoruz. Yukarıdaki söylediğimiz hususlara lütfen dikkat ediniz. Ülkemizde bu durumdan müzdarip olan çok kişi mevcut.

Keçiören Uydu Montajı Yapan Yerler

Ankara keçiören ‘de uydu montajı yapan firmalar arasında Haktanır Elektronik olarak hizmet vermekteyiz. Ankara’nın tüm bölgelerine 40 TL ‘ den başlayan fiyatlar ile çanak anten montajı yapmaktayız. Fiyatlarımız diğer firmalara oranla gerçekten dip fiyattır. Lütfen fiyatta pazarlık yapmayınız bulabileceğiniz en uygun fiyattan uydu montajı yapmaktayız. Merkezi Sistem uydu arızaları , Elektrik , Elektronik, Bilgisayar  Servisi olarak ‘ da hizmet vermekteyiz.

Çanak Anten Nasıl Kurulur 

Çanak anten kurulumu , montajı çok zor değildir asıl zor olanı çanak anteni kurmaktan ziyade doğru bir sinyali yakalamak ve sinyal kalitesini maksimum seviyede tutabilmektir. Bunuda ayarlamak için profesyonel cihazlar olması gerekmektedir. Çanak anten kurulumunu gerçekleştirdikten sorna uygun sinyal yönü bulunarak resimde olduğu gibi uygun bir yön ayarlanarak çanak anteniniz montajlanır ve tv ‘nize kurulum yapılarak teknik servis arkadaşımız işini bitirmiş hale gelmektedir. TV’nizde istediğiniz kanalları ‘da ilgili arkadaşımız sizlere kurulumunu ve ayarlarını gösterir istediğiniz bazı kanalları üst sıralara çeker ve size pratik olarak nasıl kullanabileceğinizi ayarlayacağınızı sizlere öğretirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. zahide yenel dedi ki:

    selam keçiören atapark’daki evimizde hem çanak anten ayarı yapılacak hemde sıfırdan evimize elektrik tesisatı çekilecekti murat bey’i aradık geldi ve diğer fiyat verenler içerisinde nerdeyse yarı yarıya fiyat fark etti gerçekten çok teşekkür ederim gerçekten işinizi çok düzgün yapan bir esnafsınız

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Ustayı Ara Hemen Gelsin
ankara web tasarım ankara amortisör tamircisi
keçiören elektrikçi mamak elektrikçi ankara priz tamiri ankara asfalt firmaları elektrik tamircisi ankara avukat cankaya elektrikçi aydınlıkevler elektrikçi ankara uydu servisi ankara diafon servisi